‘Yargı’da kalpler Mercan için atıyor! Yeni bölümden ilk tanıtım

Çok heyecanlı bir bölümün ardından tüm izleyenlerin kafasında “Mercan nerede?” sorusunu bırakan Yargı’da bu hafta nabız daha da yükselecek.

Efe’yi takip edip Sevgi Evleri’ne giden ikilinin, Mercan’ı orada bulup bulamayacağı merakla bekleniyor. Yeni bölümden yayınlanan ilk tanıtımda Macit, Tuğçe, Eren ve Yekta’nın sözleri birçok soru işaretini de beraberinde getiriyor.

Çok izlenen dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz yer alırken onlara Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Ariş Pişkin, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Ferit Kaya, Ayşen Sezerel, Seda Türkmen, Ulvi Kahyaoğlu, Özlem Türkay, Müge Bayramoğlu, Çağla Demir, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan, Merve Ateş, Gece Işık Demirel, Duygu Serin, Tolga Canbeyli ve Alican Altun Onur Tekin gibi usta ve genç isimler eşlik ediyor.

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu Yargı dizisi, merakla beklenen yeni bölümü ile pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx