Tankut Manas ile Boşanan Ünlü Oyuncu Burcu Binici’den Yıllar Sonra Gelen İtiraf

Ünlü oyuncu Burcu Binici ve rap dünyasının renkli isimlerinden Tankurt Manas’ın sadece yedi ay süren evlilikleri, tek celsede son bulmuş ve bu durum uzun süre magazin dünyasının en çok konuşulan konularından biri olmuştu. Çiftin ani ayrılığı, hem hayranlarını hem de magazin dünyasını şaşırtmıştı.

Tankurt Manas ve Burcu Binici’nin avukatları, ayrılığı resmi olarak duyurmuş ve ihanet iddialarına açıklık getirmişti.

Yapılan açıklamada, ‘Burcu Binici ve Tankut Tan’ın (Tankurt Manas) evlilik birliği ile ilgili olarak bugüne kadar basına yansımış hiçbir haber gerçeği yansıtmamaktadır. Taraflar evlilik birliklerini sürdürebilecek uygun bir ortam oluşturamadıklarından karşılıklı anlaşarak boşanma kararı almışlardır. Bu kararda herhangi bir üçüncü kişinin veya basına yansıyan gerçek dışı iddiaların etkisi bulunmamaktadır.’ ifadelerine yer verilmişti.

Geçtiğimiz günlerde NTV’de Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler programına konuk olan Burcu Binici, samimi bir sohbet ortamında ilişkiler üzerine çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Binici, yıllar önce yaşadığı bir olayı ilk kez ekranlarda anlattı.

37 yaşındaki oyuncu, geçmişteki bir ilişkisine değinerek o dönemde erkek arkadaşının annesinin kendisini reddettiğini belirtti.

‘Uzun bir ilişkim vardı, beş seneye yakın. Annesi bir gün bana ‘Kızım ne iş yapıyorsun’ dedi, bu arada da beni ekranda deli gibi izliyorlar. ‘Oyuncuyum ben’ dedim, ‘olsun’ dedi… Öyle bir ‘olsun’ demek ki, ezmek için… Bir şey demedim, annesi istediği en yakın arkadaşının kızıyla evlendirdi sevgilimi.’

Binici, ayrıca annelerin sevgiyi öğrettiği takdirde şiddetin de yok olacağını ifade etti.

‘Bizim Türkiye’de şöyle bir sorunumuz var: anneler oğullarına bir kadını güzel seveceğini, terbiyeli seveceğini öğretseler ne kavga olur, ne gürültü olur, ne de şiddet olur.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx