Hakan Altun: Belki de Bodrum’da yalnız değilimdir!

Hakan Altun’un adı en son Gonca Vuslateri ile anılmıştı. İkilinin 2020 yılında başlayan aşkı kısa süre sonra sona ermişti. Altun’un adı daha sonra Ajda Pekkan ile anılmıştı.

“SIK SIK BULUŞUYORLAR”

Konuyla ilgili ilk açıklama, Hakan Altun’un menajeri Süleyman Çakmakçı’dan gelmişti. Çakmakçı, “Hakan Bey ve Ajda Hanım, yeni bir düet projesinde bir araya gelecek. İkisi de Bodrum’da yaşadığından proje için sık sık buluşuyorlar. Önümüzdeki yıl da halk konserleri verecekler” demişti.

“ÇIKTIK EĞLENDİK”

Süperstar, “Sabah ben de ilişki yaşıyorum diye kalktım. Bir önceki ilişkim bitti mi, bitmedi mi çok ikilemde kalmışlardı, hep o haber oluyordu. Yeni bir haber çıktı diye sevindim. Ayrıldıktan sonra iki lokma biriyle görüştüğünüz zaman yakıştırmalar oluyor. Hakan çok değerli bir insan. Çok iyi dostuz, hafta sonu da çıktık, eğlendik. Yine çıkar eğleniriz. Bir şey olsa deklare ederiz. Ama yok. Programda da o kadar emin konuşmuşlar ki, ben bile ikna oldum aşk yaşadığımıza!” demişti.

“İSTANBUL YORUCU”

 Hakan Altun, önceki gece Harbiye’de sahne aldı. Sahne öncesi soruları yanıtlayan Altun, “En son 45 gün önce geldim İstanbul’a yine konsere gelmiştim. Bu gün İstanbul halkı ile beraberim. Biliyorsunuz ben Bodrum’da yaşıyorum artık. İstanbul’da doğup büyüdüğümüz şehir ama yorucu biraz ya. Yeniköy’den buraya bir saat kırk dakika sürdü. Ben normalde 6 saatte Bodrum’a gidiyorum ya” diyerek taşınma sebebini de belirtmiş oldu.

“BELKİ DE ORADA YALNIZ DEĞİLİMDİR”

Altun, aşk hayatı sorulunca da, “Nerden biliyorsunuz Bodrum’da tek olduğumu? Belki de orada yalnız değilimdir. Yazları Bodrum’da olan sizsiniz arkadaşlar” diyerek hayatında birisi olduğunu da ima etti.

“BEŞİKTAŞ’IN MAÇI VAR DİYE KONSER ALMADIM”

Aynı gün Beşiktaş’ın avrupa maçı olduğunu da belirten Hakan Altun, eskiden bir kez maç izlemek için gelen konser teklifini reddettiğini söyledi. Altun, “Bir kere maç vardı. Ardılar konser teklifi için boş mu diye sordular. O gün doluyum dedim ve kabul etmedim. Ama bir kez oldu” diyerek güldü. Geçtiğimiz sezon Kanal D’nin sevilen programı ‘Şarkılar Bizi Söyler’ çekimlerinin henüz başlamadığını da belirten Haka  Altun, “Bu sene program çok yoğun. Belki olmaz. Belki de olur ama şu an netleşen bir şey yok” dedi.

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx