Evlatlık oğlunun paylaşımı ortaya çıktı: Korkunç ve aşağılık bir insan olduğunu defalarca kanıtladın!

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Knox ve Vivienne adında altı çocukları bulunan Angelina Jolie-Brad Pitt ikilisi, uzun yıllar süren birlikteliklerinin sonunda 2014’te evlenmiş, ancak 2016’da yollarını ayırmıştı. Jolie ile Pitt’in ilişkisinin bitme nedeni olarak şiddetli geçimsizlik gösterilmişti.

Angelina Jolie, Brad Pitt’in ‘çocuklarından birini boğazladığını, bir diğerinin ise yüzüne vurduğunu’ ve ‘kendisini ise kafasından tutup sarstığını’ iddia etmişti. Hem kendi üzerine, hem de çocuklarının üzerine eşi tarafından alkollü içecek dökülen Jolie, Pitt’e müdahale etmek için onu arkasından kavradığında, aktörün eşini üstünden atmak için kendisini uçağın koltuklarına doğru çarptığını ve bu sırada sırtından ve dirseğinden yaralandığını öne sürmüştü:

Çocuklar oraya koştu ve hepsi cesurca birbirlerini korumaya çalıştı. Pitt, çocuklardan birini boğazladı ve diğerinin yüzüne vurdu. Çocuklardan bazıları Pitt’e durması için yalvardı. Hepsi korkmuştu, çoğu ağlıyordu.

“TRAVMATİZE OLDULAR”

Jolie, Pitt’in Eylül 2016’da Fransa’dan Kaliforniya’ya yaptıkları uçuş sırasındaki davranışlarının çocuklarını travmatize ettiğini de söylemişti. Jolie’nin avukatları, “Bu travmatik olaylarla bağlantısı nedeniyle, şu anda reşit olan çocuklar bugüne kadar Chateau Miraval’a geri dönemedi” ifadelerini kullanmıştı.

BABASIYLA İLGİLİ YAPTIĞI PAYLAŞIM ORTAYA ÇIKTI

Eski eşlerin 19 yaşındaki evlatlık oğulları Pax’in, bu iddialara rağmen Los Angeles County Çocuk ve Aile Hizmetleri Departmanı ve FBI tarafından aklanan Brad Pitt hakkında 2020 yılında yaptığı bir paylaşım ortaya çıktı.

DailyMail.com’un haberine göre; Pax, 2020 Babalar Günü için Instagram’dan paylaştığı bir mesajda babasını, en küçük dört çocuğunu ‘korkudan titreten, dünya çapında bir pislik’ olarak nitelendirdi:

Bu dünya çapındaki pisliğin Babalar Günü kutlu olsun! Korkunç ve aşağılık bir insan olduğunu defalarca kanıtladın. Senin yanındayken korkudan titreyen dört küçük çocuğuna karşı hiçbir empatin yok. Bana en yakın olanların hayatını cehenneme çevirdin. Kendine ve dünyaya ne istersen söyleyebilirsin ama gerçek bir gün ortaya çıkacak. Babalar Günün kutlu olsun, seni lanet olası berbat insan!

Brad Pitt veya Angelina Jolie cephesinden ortaya çıkan bu şoke edici paylaşıma dair herhangi bir yorum gelmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx