AK Parti İzmir adayı Hamza Dağ: İzmir’in meseleleri çözülecek

31 Mart yerel seçimlerine 70 gün kaldı. AK Parti’nin İzmir adayı Hamza Dağ oldu. AK Parti İzmir adayı olan Hamza Dağ CNN TÜRK ekranlarında kentle ilgili planlarını anlattı. Hamza Dağ yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Yıllardır biz bu şehirde büyüdük. Bu şehrin her sokağına eserimizi koyduk. Önümüzdeki süreçte de bunu devam ettireceğiz. Bu şehre daha çok hizmet etmek istiyoruz. Bu şehrin sorunlarını biliyoruz. Bu da bize çözmek konusunda büyük bir irade veriyor. Çok daha güçlü bir dönemi hep birlikte geçirmek istiyoruz. 31 Mart akşamı hizmet belediyeciliğinin ortaya çıkmasını sağlamaya gayret edeceğiz.

4.5 milyom İzmirli benim kardeşim. Ben bu şehri çok seviyorum. Ailecek bu şehre hizmet etmek istiyoruz.

İZMİR’İN MESELELERİ ÇÖZÜLECEK

İzmir’in çöp sorununu da biliyorum trafik sorununu da biliyorum. Körfez’in nasıl düzenlenmesi gerektiğini bilen birisiyim. İzmir’in her sokağına hakim durumumuz var. Her yerin meselesini biliyoruz. Seçime dair heyecanı var bu insanların. İnsanların dertleriyle dertlenmeye gayret ettik. Bundan sonra samimiyetimizden hiç ödün vermeyeceğiz. Çalışkanlıkla sonuç alacağız. 25 yıldır bu şehirde bizim belediyeciliğimiz yok. Burada da biz bu yeni dönemde bu şehre özellikle bu sorunların 5 yıl daha ötelenmesi mümkün değil. İzmir’in meseleleri çözülecek.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx