Xiaomi, yeni elektrikli egzersiz bisikletini satışa sundu

Xiaomi, Mayıs ayında MIJIA Elektrikli Egzersiz Bisikleti’ni Çin’deki kitle fonlamasıyla piyasaya sürdü. Bu yeni elektrikli egzersiz bisiklet şimdi Çin’de geniş çapta satışa sunuldu. Xiaomi, bu cihazı kitle fonlama sürecinde indirimli bir fiyatla, 1.799 yuan (yaklaşık 249 dolar) olarak sundu. Ancak şu an MIJIA Kendi Kendine Çalışan Elektrikli Bisiklet, 1.999 yuan (yaklaşık 277 dolar) fiyat etiketiyle satışa çıktı.

MIJIA Kendi Kendine Çalışan Elektrikli Bisiklet, bir iç mekan egzersiz aleti olarak tanımlanabilir. Bu bisiklet, çalıştırıldığı sırada üretilen enerjiyi kullanarak telefonunuzu şarj etme olanağı sağlıyor. Dahili 20W çift bobinli hızlı şarj özelliği, bisiklet egzersizi sırasında yağ yakarken telefonunuzu şarj etme imkanı veriyor. Xiaomi, bu cihazın bisikletin kadans hızı 60 rpm ve üstüne çıktığında bir cep telefonunu şarj edebileceğini belirtti. Ayrıca, tam yük altında jeneratör, maksimum 50W’dan daha yüksek bir güç çıkışına ulaşabiliyor.

Xiaomi, yeni elektrikli egzersiz bisikletini satışa sundu

Xiaomi, bisikletin Xiaomi 12, MIX4, Xiaomi 11 ve Xiaomi 10 serisi akıllı telefonlar için maksimum 20W kablosuz şarj gücü sağlayabileceğini belirtti. Ayrıca Xiaomi 9 Pro ve kablosuz şarj özelliği bulunan diğer telefon markalarını da şarj edebiliyor. Xiaomi, telefon kılıfının kalınlığının 3 mm‘yi aşmaması gerektiğini önerdi. MIJIA elektrikli bisiklet, SC8701 senkron düşük-boost kontrol yonga setine sahip. Bu özellik, bisikletin giriş geriliminden daha yüksek bir çıkış gerilimine sahip olmasını sağlar ve ayrıca termal performansı artırır.

MIJIA elektrikli egzersiz bisikleti, 32 vites direnç ayarına sahip ve entegre bir volan tasarımı kullanır. Bu özellik, yanıklar veya kazara temaslara karşı koruma sağlar. Net ağırlığı 39.5 kg olan bisiklet, klima ve su ısıtıcılarına da bağlanabilir. Bisiklet, egzersiz sırasında kalori ve kadans hakkında bilgi sağlayan bir merkezi kontrol ekranına sahiptir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx