Seda Sayan’dan genç koca itirafı! Bakın neresine bayılıyormuş?

Kendisinden yaşça küçük Müzisyen Çağlar Ökten ile evlenen Seda Sayan, aşkı 7. sefer nikah masasına buldu. Daha önceli evlilikleri kısa süren Sayan, 5 aydır evliliğinin tadını çıkarıyor. 59 yaşında olmasına karşın yaptığı estetiklerle diğer birine dönüşen Seda Sayan, bir yer çıkışı eşiyle birlikte basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kendisine sorulan bir soru karşısında Sayan’dan farklı bir karşılık geldi.

ÇAĞLAR ÖKTEN-SEDA SAYANE EVLİLİĞİ DOLU DİZGİN

Son periyotlarda magazin gündeminden düşmeyen Seda Sayan, genç eşi Çağlar Ökten ile hakkında çıkan yaş haberlerine aldırış etmeden evliliğini dolu dizgin yaşamaya devam ediyor.

35 yaşındaki eşini yalnız bırakmayan Sayan, sahnelere orta verip eşinin sahne çalışmalarında yanında oluyor. Kısa müddette isminden kelam ettiren Çağlar Ökten toplumsal medyanın gündeminde düşmüyor.

SEDA SAYAN’DAN EŞİNE ÖVGÜ

Haklarında çıkan ayrılık haberlerini el ele pozlar vererek yalanlayan Seda Sayan, Çağlar Ökten’in çıktığı yer sonrasında magazin basınının sorularını yanıtladı. Bir müddettir sahne almadığını tabir eden Seda Sayan, eşinin yanında olduğunu söyledi.

“BAYILIYORUM”

Sayan, eşinin överken elini bir an olsun bırakmadı. Kendisine sorulan bir soru karşısında Seda Sayan, “Ben onun sesine bayılıyorum” diyerek eşine takviye verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.