Samsung Galaxy A Serisi Katlanabilir Telefonun Fiyatı Sızdırıldı

Galaxy Z Flip ve Z Fold modelleriyle katlanabilir telefon pazarına hakim olan Samsung, şimdi de kullanıcıların karşına uygun fiyatlı Galaxy A serisi katlanabilir telefon modelleriyle çıkmaya hazırlanıyor. Samsung’un bir süredir üzerinde çalıştığı iddia edilen katlanabilir telefon modeli hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ederken, bugün yapılan paylaşımlarla beraber Galaxy A serisi katlanabilir telefon fiyatı gözler önüne serildi.

Gizmochina tarafından servis edilen habere göre, Samsung’un üzerinde çalıştığı yeni nesil katlanabilir telefonun 1 milyon won yani yaklaşık 771 dolarlık bir etiket fiyatına sahip olacağı iddia ediliyor.

Şimdilik Samsung cephesinden konuyla ilgili herhangi bir açıklama veya doğrulama gelmedi. Ancak, A serisi katlanabilir akıllı telefon modelleriyle daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen Güney Koreli şirketin en geç 2025 yılına kadar söz konusu modeli piyasaya sürmesi bekleniyor.

Samsung’un katlanabilir telefon modellerinin fiyatı halen istenilen seviyede değil. Özellikle katlanabilir telefonların yüksek fiyat etiketleri kullanıcıların farklı alternatiflere yönelmesine neden oluyor. Bu durumu bir nebze de olsa A serisi katlanabilir akıllı telefon modelleriyle tersine çevirmeyi hedefleyen Samsung, daha uygun fiyatlı bir katlanabilir telefon modeli sunma hedefinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.