Sahnede gözyaşlarını tutamadı! ‘Dünya bir yana çocuklarım bir yana’

Ünlü şarkıcı Emrah, yılbaşı gecesi 25 kişilik dev orkestrası ile Günay Restoran’da sahne aldı. Tüm hazırlıklarla titizlikle ilgilenen sanatçı, 15 yıl sonra yılbaşı gecesi konseri ile sahnelere muhteşem bir dönüş yapmış oldu.

Yılbaşı gecesi verdiği konserin yanı sıra Emrah’ın gecede yaşadığı bir mutluluk daha vardı. 1 Ocak doğum günü olan Emrah, sahneye gelen sürpriz doğum günü pastası ile kızının ve oğlunun doğum günü mesajlarının dev led ekranlara yansıması ile gözyaşlarını tutamadı.

“BU MUTLULUK TARİF EDİLEMEZ”

Ünlü isim, “İyi ki onlar benim çocuklarım, ben de iyi ki onların babasıyım. Dünya bir yana çocuklarım bir yana. Bu mutluluk tarif edilemez” dedi.

Emrah, yeni yıl gecesine özel hazırladığı repertuarı ile de eğlence dünyasına damgasını vurdu. Şarkıcı, çok sevilen hit olmuş şarkıları ‘Unutabilsem’, ‘İhtiyacı Var’, ‘Belalım Benim’, Götür Beni Gittiğin Yere’nin yanı sıra Türk sanat müziğinin sevilen eserlerini de repertuarına koyarak büyük beğeni topladı. Ajda Pekkan ve Sezen Aksu parçaları ve türkülerle de geniş bir yelpazede hazırlanan gece, tüm misafirler için unutamayacakları bir müzik şölenine dönüştü.

BEYONCE DE O KULAKLIĞI TERCİH ETMİŞ

Yılbaşı konseri repertuarı kadar özel kostümü ile de beğeni toplayan Emrah’ın takım elbisesi, el işçiliği ile günlerce süren çalışma sonucunda tamamlandı. Sanatçının sahnede kullandığı ve yurt dışında özel olarak yaptırdığı kulaklığın ise dünyada bir de Beyonce tarafından tercih edildiği öğrenildi.

Üç saat aralıksız sahnede kalan Emrah, “Yeni yıl tüm güzellikleri ile gelsin. Herkese, sağlıklı ,huzurlu ve mutlu bir yeni yıl diliyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir