Protez Saç Sonrası Bakım Konusunda Oscar Hair Firması Uyarıyor

Protez saç bakımı uzmanlar gözetiminde yapılması gereken bir estetik uygulamadır. Cinsiyet ve yaş ayrımı olmadan uygulanabilen protez saç yaptıran kişide uygulanacak bölgede cilt sorunu olmaması gerekir. Uygulama sonrası günlük aktivitelerine çekinmeden devam edebilir.

Saç protezi uygulaması sonrasında dikkat edilmesi gereken kurallara uyulduğu sürece yıllar boyunca kullanma avantajı sunar. Saç protez yaptıran kişilerde merak konusu olan bir soruda protez sonrası nasıl bakım yapılacağı sorusudur. Uzman ekiplerce çalışan protez saç Şişli merkezinde saç protezi ile ilgili tüm sorularınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Protez Saç Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Saç protezi iyi ve kaliteli koşullarda yaptırıldıktan sonra istediğiniz şekilde kullanmanızda sakınca yoktur. Yaptırılan protez su ve hava geçirgenliği en üst seviyede olmalıdır. Kişiye özel ürünlerin tercih edilmesi gereken protez uygulaması kişinin sağlığına uygun malzemelerden üretilmiş olmalıdır.

Sağlık bakanlığı onaylı olan su bazlı solüsyon ve medikal bantlar kaliteye uygun olarak hastanın protezinde kullanılır.

Normal saçlara uyguladığınız kimyasal ürünler protez saçlara da zarar verdiği için kaliteli ürünlerin kullanılması protezin ömrünü uzatır. Uzmanların uygulaması sonucu doğal bir görünüm kazandıran protez saç fiyatları hastanın durumu ve uygulama sürecine bağlı olarak farklılık gösterir.

Sağlıklı  ve doğal görünen saçlara kavuşmak için www.oscarhairdesign.com sitesinden detaylı bilgi alabilir, uzman kadrosu ile sağlıklı görünen saçlara kavuşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir