Microsoft’un kurucu ortağı Bill Gates dede oldu! Ünlü milyarder’in kızı Jennifer Gates…


Microsoft’un kurucu ortaklarından Bill Gates’in kızı Jennifer Gates ve eşi Nayel Nassar, ilk bebeklerini kucaklarını almanın heyecanını yaşadı. Ünlü çift milyoner bebeğin ilk karesini sosyal medya hesabından paylaştı.

ABD’li ünlü iş insanı Bill Gates’in kızı Jennifer Gates, geçtiğimiz sene ekim ayında Nayel Nassar ile evlenmişti. Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan 26 yaşındaki Gates, Kasım ayında hamile olduğunu duyurmuştu. Doğum yapan ve mutluluğunu sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşan çifte yorumlar ise gecikmedi.

Jennifer Gates ve Nayel Nassar çifti

“İLK FOTOĞRAF GELDİ”

Evliliklerini mutlu bir şekilde sürdüren Jennifer Gates ve Nayel Nassar ilk çocuklarını kucağına almanın heyecanını yaşadılar. Sosyal medya platformundan bebeklerinin dünyaya geldiğini duyuran çiften Gates, Instagram hesabından bebeğini kollarının arasında tutarken çekilmiş bir fotoğrafını “Sağlıklı küçük ailemizden güzel selamlar” notunu düşerek yayınladı. 114 milyar dolarlık servete sahip olan dede Bill Gates bu mutlu günü “Jenn ve Nayel’i tebrik ederim. Çok gururluyum” sözleriyle kutladı. Bill Gates’in eski eşi Melinda French Gates ise “Dünyaya hoş geldin. Kalbim taşıyor” cümlelerine yer verdi. 

Jennifer Gates ve eşi Nayel Nassar, ilk bebeklerini kucaklarına aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Serenay Sarıkaya halsiz ve neşesiz haliyle dikkat çekti! Akıllara “hasta mı?” sorusu geldi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir