İnternet fenomeni ‘Acısını saklayan Harold’, Covid-19’a yakalandı

İnternet fenomeni 'Acısını saklayan Harold', Covid-19'a yakalandı
İnternet fenomeni 'Acısını saklayan Harold', Covid-19'a yakalandı

Fotoğrafları sosyal medyada pek çok defalarca kullanılan ve internet fenomeni haline gelen Andras Arato, nam-ı diğer “Acısını saklayan Harold” koronavirüse yakalandı.

İnternet fenomeni 'Acısını saklayan Harold', Covid-19'a yakalandı

İnternet dünyasında “Acısını saklayan Harold” olarak tanınan ve çeşitli paylaşımlara konu olan Andras Arato’nun koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı.

Arato, Covid-19’u ağır bir şekilde geçirdiğini ve zatürre belirtileri gösterdiğini aktardı.

Sputnik’in haberine göre; Arato, aşı olduğunu ama antikor geliştiremeden Covid-19’a yakalandığını söyledi. 76 yaşındaki adamın hastanede oksijen tedavisi de gördüğü öğrenildi.

Hastaneden taburcu olduğunu ifade eden Arato, uzun Covid-19 geçirdiğini söyledi.

Bir Fransız marketler zincirinin reklamında “Sağlık çalışanlarına teşekkür eden adam” olarak görseli yayınlanan, ama buradaki yüz ifadesi “sanki acısını içinde saklarmış gibi duran” Andras Arato, milyonlarca İnternet kullanıcısı tarafından farklı hikayelerde “ironik ve eğlenceli” paylaşımlara konu oluyor.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*