Havva Öztel Tacize Uğradığı Mekanlarda Çıkmaya Zorlandığı İçin Küfür Eden Aleyna Tilki’nin Arkasında Durdu

Son dönemlerin en popüler isimlerinden Aleyna Tilki müzik sektörü içerisinde yaşadığı zorlukları anlatan bir video yayınladı. Genç şarkıcı özlediği sahnelerden alıkonulduğunu dile getirdiği açıklamasının sonunda küfür edince eleştirilerin hedefi oldu. Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel ise kızının arkasında dimdik durdu!

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla sıkça gündem olan Aleyna Tilki güçlü sesiyle son dönemlerin en dikkat çeken isimlerinden.

Tilki, geçtiğimiz akşam uzunca bir video paylaşmış ve müzik dünyasında yaşadığı sıkıntıları bir bir açıklamıştı.

Müzik sektörünü domine eden kişileri “omurgasız” olarak değerlendiren Aleyna Tilki’nin, taciz edildiği yerlerde sahne almaya zorladığı yöndeki açıklamaları ortalığı ayağa kaldırdı.

Gülşen, Yıldız Tilbe ve Hadise gibi Türk müzik dünyasının en güçlü isimleriyle beraber Aleyna Tilki’ye de menajerlik yapan Haluk Şentürk’ün konuyla ilgili açıklamaları ise epey tartışıldı.

Şentürk, Aleyna Tilki’yi kast ederek ‘Ne ben, ne de çalıştığım sanatçılar onun önünü kesmek, işini bozmak için çaba ya da vakit harcayamayız’ ifadelerini kullandı.

“iş dünyasında her şey çetin olabilir ama benim ölmemi istemeleri normal mi mesela?” diyerek açıklamalarda bulunan genç şarkıcının videonun sonunda el hareketi çekerek “bu sektörün hepsinin a*ına koyayım” dedi.

Havva Öztel ise sözlerini küfürle bitirdiği için eleştiri oklarının hedefi haline gelen kızının dimdik arkasında durdu.

Öztel sosyal medya hesabından “Yaşadığı zorluklar nedeniyle küfür eden evladımla gurur duyuyorum” diyerek açıklama yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir