Geri Getirme Büyüsü

Hayatımızdaki en kötü geçirdiğimiz dönemler ayrılıkların yer aldığı dönemler olsa gerek. Bu ayrılıkların bize verdiği acılarla hemen hemen yıllarımız kül olmaktadır. Birde geri dönüşü olmayan konuşmaların ardından terk edilmek, kopmak başka bir sorundur! Eşlerimizden, sevgililerimizden, karımız ve kocamızdan ayrıldığımızda çektiğimiz acının anlatılacak bir tarifi olmadığından içimizde yaşattığımız o anla her geçen gün daha da kötü olacağımıza inanırız.

Ayrıldığımız kişileri nasıl geri getirebiliriz?

Küserek, kavga gürültü ile dargın ayrıldığımız kişilerin geri dönmeleri çok zor olabilir. Her yolu deneriz. Bazen özür dilemek için türlü yollar ararız, bazen de gurur yapar sadece izleriz. Ama bunların hiç biri bir fayda sağlamayacağını biliriz. Ya hatalıyızdır, ya da çok hatalıdırlar! Çaresizlik insanı en kötü eden şey olsa gerek bu hayatta! Her konuda çaresiz olabilme durumumuz vardır. Ama bazı çaresizlikler vardır ki, onlarla başa çıkmak çok ama çok zordur. Biz burada bu zor olan çaresizlikle hangi yoldan başa çıkacağımızı belirtiyoruz.

Gideni geri getirmek için en iyi yapılacak şey “Geri Getirme Büyüsü”.

Bu büyü hakkında yazılan makaleler, yapılan yorumlar, medyumların yaptıkları çalışmalarla dolu olan bu internette en keskin ve net cevabı bize Medyumların internet sitesi vermektedir. Bu sitede genel anlamda her büyü hakkında bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Fakat öncelikle geri getirme konusu odaklı ilk sayfa bize ne aradığımızı söylemektedir. Gideni getirme konusunda ayrıntılı bir anlatım biçimiyle medyumların sizler için neler yapabileceklerini açıklamaktadır. Geri getirme Ritüeli, diğer adıyla medyum hocaların bir araya gelerek yaptıkları “ayinsel sohbet” bu büyünün gücünü arttırarak daha etkili bir biçimde gidenin geri gelmesini sağlayacaktır.

Sevgiliyi Tekrar Elde Etmemizi Sağlayan Büyü

Sevgilimizle sınırlı bırakmayan, kocamız ve karımızın da geri gelmesine sebep olan geri getirme büyüsü çok kadim bir büyüdür. Büyüleri asla sınırlayamayız. Çalışmanın yapılmasında rolü olan medyum ruhani varlıklardan destek aldığında çaresiz bir durum söz konusu olmayacaktır. Çünkü bu bağlamda çalışılması yapılan büyünün gücünü karşıdaki kişiye etkisi başladığında göreceksiniz!

Geri Getirme Büyüsünün Belirtileri ve Etkileri!

Büyü yapıldıktan sonra medyum size yapmanız gereken bazı şeylerden bahsedecektir. Bunlar dualar, tılsımlı sözler vs. olacaktır. Bundan sonraki aşama getirmek istediğiniz kişiden hareket ve etki görmektir. Kişi ansızın sizi arayabilir. Kişi meraka düşecektir. Çünkü büyünün vesvesesi vardır. Bu vesveselerle kişi sizi düşünecek ve size doğru yönelecektir. Bu onda merak duygusunu hat safhaya çıkararak sizinle temas kurmasına vesile olacaktır. Bu sayede yakınlaşmalar başlayacak ve sonuç kişinin geri gelmesi ile mükemmel son bulacaktır.

Kadim büyülerden geri getirme

Hayatımızda tüm olumsuz geçen zamanlara ilaç olacak çareyi belki de yanlış yerlerde arayabiliyoruz. Öyle ki insan bazen o kadar çok yanılmaktadır ki, her şeyi birbirine karıştırabilmektedir. Bu yüzden böyle anlarda çevremizden, internetten araştırarak sorunumuza ne gibi çareler bulabiliriz onun peşine düşmeliyiz. Elbette her olanın bir başlangıcı ve sonu vardır. Fakat sonları ve başlangıçları oluşturmak, kendi aleyhimize çekmek bizim elimizdedir. Geri getirme büyüsünün de sonuçları ve etkileri isteğimizin ve arzumuzun hat safhada olmasıyla güçlenecek ve yerini bulabilecektir. Asla hiçbir şeyi inançsız yapmayınız! Bu yaşadığınız durumu sadece zaman kaybı olarak yaşamış olacak, harcadığınız o zamanı ziyan etmiş olacaksınız. Büyülerin yapılışı hakkında fikir edinmek, başka büyülerle ilgili bilgi almak isterseniz sitemize mutlaka uğrayıp bilgi alın! Hocalarımızla tanışın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.