Fenerbahçe’nin kurtuluş reçetesi gençlerde!

Fenerbahçe topluluğu, geleceğe umutla bakıyor. Teknik Yönetici Jesus’un elinde potansiyelli, gruba katkı vermeye hazır, 25 yaşın altında 21 oyuncu bulunuyor. Bu futbolcular önümüzdeki yıllarda ekip iskeletinin ana modüllerini oluşturacak, kulübe para da kazandıracak…

Fenerbahçe, son birkaç yıldır sürdürülen yine yapılanma siyaseti ile gerçek adımlar atarak geleceğini garantiye aldı.

Teknik Yönetici Jorge Jesus’un elinde gelecek vadeden, potansiyelli, parlamaya hazır çok sayıda oyuncu bulunuyor. Bu da sarı-lacivertli topluluğun geleceğe umutla bakmasını sağlıyor. Genç yaşta tecrübe kazanan bu futbolcular, önümüzdeki yıllarda kadro iskeletinin ana kesimlerini oluşturacak. Takımdaki birçok oyuncuya Avrupa kulüplerinin ilgisi de kelam konusu.

EN BEĞENİLEN ARDA GÜLER

Sarı-lacivertliler, bu oyuncuların satışından önemli bir bonservis geliri elde ederek ekonomik olarak da rahatlayabilir. Mevcut takımda, A kadro potansiyelli gençler dahil, 25 yaş ve altında 21 oyuncu bulunuyor. Jesus bilhassa 20 yaş altındaki gençlerle yakından ilgileniyor.

Portekizli hoca genç isimleri rotasyona dahil edip gruba koymaya çalışacak. Potansiyeli en yüksek oyuncu Arda Güler. Topluluk, yaşları genç olan yabancı oyuncularından da gelir bekliyor.

FERDİ KADIOĞLU HAYALİNE KAVUŞTU

Partizan maçında grubun en eskilerinden biri olarak Altay çıktıktan sonra kaptanlık bandını takan Ferdi Kadıoğlu, “Önde baskı yapıyoruz, rakip alanda çok fazla top kapıp, 3. bölgede tehlike üretiyoruz. Rakip yarı alanda çok fazla top kazanma imkânımız oluyor. Kaptanlık gurur verici. 7 numarayı giymek de hayalimdi” biçiminde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.