Bursa’da fıkra üzere hırsızlık olayı

Bursa’da merkez Yıldırım ilçesi Millet Mahallesi’nde hırsızlar kuaför dükkanının içinde bulunan bulunan motosikleti gözüne kestirdi.

Bir müddet etrafta gözetleme yapan şüpheliler, en uygun vakti buldukları anda levye ile kuaförün kapısını açarak içeri girdi.

Motosikletin yanına giden şüpheliler süratlice sürükleyerek bölgeden uzaklaştı.

O anlar işyerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

“2 ay evvel de çalındı”

İHA’nın aktardığına nazaran motosikletinin daima hırsızlar tarafından çalındığını belirten İbrahim Ali Çelik, “Sahibi olduğum motosiklet Adana’da 2 ay evvel hırsızlar tarafından çalındı. Bir müddet motosikletin izini ararken hırsızlar uygulamada motosikletim ile polislere yakalanıyor. Daha sonra motosikleti Adana’dan Bursa’ya getirdim ve koyacak yerim olmadığı içinde dükkanımın içine bıraktım. Hırsızlar da levye ile kapıyı kolay kolay açıyor. Kapıda tek kilit vardı. Artık 2 tane var lakin başımıza geldikten sonra anladık. Çalanlara hakkımı helal etmiyorum. Çok hoş bir mahalledeyim. Bu kadar rahat da çalınmaması lazım. Daha evvel de dükkanın önünden geçerek bakmışlar esasen. Sonra sabaha karşı dükkana girerek motosikleti çalmışlar” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.